Historia Koltex Recykling

Firma Koltex Recykling s.c. z siedzibą w Kolbuszowej swoją aktywność na rynku produkcyjnym rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności świadczymy usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych.
Obecnie spółka zajmuje się całym procesem recyklingu, zaczynając od skupu odpadów z tworzyw sztucznych po gotowy produkt którym jest folia i worki śmieciowe.
Firma podzielona na kilka sektorów zajmuje się oddzielnymi procesami mycia, granulowania, wyrobu foli oraz worków śmieciowych. Dzięki produkcji własnego regranulatu firma Koltex Recykling ma możliwość sprawdzenia jakości regranulatu produkując folię i badając jej właściwości. Koltex Recykling prowadzi również usługi granulacji i mielenia tworzyw sztucznych oraz skup każdej ilości odpadu z tworzyw sztucznych, przemiałów oraz zlepów.
Przetwarzając surowce wtórne firma Koltex Recykling ogranicza wykorzystanie surowców pierwotnych, co przekłada się na ochroną środowiska oraz ochronę naturalnych zasobów. Skupując odpad, a także przetwarzając go redukujemy tony nieprzydatnej już folii, tym samym przyczyniamy się do dbałości o nasze środowisko, tworząc nowy produkt z wykorzystaniem starego.
Koltex Recykling stosuje politykę produkcji przyjazną środowisku. Świadczymy usługi zgodne z obowiązującymi standardami jakościowymi, tak by nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne.

Głównym celem Przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy, za czym idzie zadowolenie klienta, a także umocnienie pozycji na rynku.

[/fullwidth] [/fullwidth]